ردکردن این

سیستم تریدینگ

بیشتر افرادی که قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارند، از روش ترید کردن و معامله گری استفاده می کنند. دلیل این موضوع نیز، رسیدن به درآمد در مدت زمان کم می باشد.هرچند این موضوع نیاز به مهارت بالا در سرمایه گذاری، به ویژه سرمایه گذاری اولیه دارد.

از زمانی که پول جای خود را به ارزهای دیجیتال دادند، نوع کسب و کار و تریدینگ نیز تغییر پیدا کرد. در چند سال اخیر بازار کریپتو کارنسی (ارزهای دیجیتال) به قدرت داغ بوده که شاهد رشد بی سابقه برخی از ارزها مانند بیت کوین و اتریوم بوده ایم. 

اگر شما قصد ورود به دنیای رمز ارز هستید، نیازمند یک سیستم تریدینگ برای انجام فعالیت های خود هستید. اما خرید کدام قطعه می بایست در اولویت شما قرار گیرد، آیا تهیه سیستم معمولی و ارزان قیمت کفایت می کند، یا به سراغ مدل های گرانقیمت و لوکس برویم؟ ما در پی سی کالا برای پاسخ به این سوال کارشناسان مجرب و حرفه ای را در اختیار داریم تا شما را هنگام خرید کیس تریدینگ، راهنمایی کنند. هنگام خرید کامپیوتر تریدینگ برای انجام فعالیت های روزانه، باید به چند نکته در مورد قطعات توجه ویژه ای داشته باشید، تا کارشما به شکل دقیق صورت گیرد. کسانی که در کارهای روز ارز هستند به خوبی می دانند که حتی یک دقیقه هنگام خرید و فروش می تواند سرنوشت ساز باشد، به همین دلیل برای کارهای خود بهتر است به این نکات در حین خرید دقت کافی را داشته باشید.

سیستم تریدینگ | پی سی کالا

پردازنده، حافظه رم، دو عنصر اصلی

همانطور که بالاتر گفته شد، سیستم شما می بایست بدون معطلی کار دستورات شما را انجام دهد. بیشتر افراد برای کسب کار خود به سایت های ترید مراجعه می کنند، به همین دلیل پردازنده میان رده و حافظه رم نقش اصلی را ایفا می کنند. هرچه تب در مرورگر بیشتر باز باشد، حافظه رم بیشتری را درگیر می کند. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما در بخش حافظه رم، مقدار 8 گیگابایت به بالا می باشد. در کنار حافظه رم، بهتر است پردازنده پایه از شرکت اینتل مدل های intel Core i3 از نسل 11 و 12 انتخاب شود.
سایر قطعات مانند کارت گرافیک و کیس های RGB و گیمینگ، صرفا جنبه تزیینی دارند،؛ چرا که داشتن کارت گرافیک گرانقیمت، تاثیر چندانی روی عملکرد سیستم در برنامه ها و وب سایت های تریدینگ ندارند.

اما نگران نباشید، یک سیستم تریدینگ مناسب، هزینه خیلی زیادی را نمی طلبد، و صرف هزینه متوسط اما درست برای یک کیس تریدینگ، گزینه مناسبی می باشد. اگر از جمله کسانی هستید که وقت تحقیق و بررسی قطعات سخت افزار را ندارید و می خواهید بدون معطلی ، یک سیستم اقتصادی تریدینگ تهیه کنید، می توانید با مراجعه به فروشگاه پی سی کالا، از سیستم های اسمبل شده آماده تریدینگ استفاده لازم را ببرید. همچنین برای خدمات و راهنمای قبل از خرید توسط کارشناسان ما در پی سی کالا، می توانید در تماس باشید. پی سی کالا با دو دهه سابقه به صورت حرفه ای در زمینه اسمبل کردن سیستم، در زمینه های مختلف، می تواند انتخابی عاقلانه به شمار رود.