ردکردن این

گروه مهندسی لعل فام

بسیاری از قطعات و تجهیزاتی که در عملکرد انواع کامپیوتر نقشی بر عهده دارند، بر روی مادربرد نصب می شود. پردازنده اصلی، رم، کارت گرافیک، هارد و … قطعات مختلفی هستند که بر روی مادربرد نصب شده و بخشی از کارهای سیستم را انجام می دهند. ورودی و خروجی های مختلفی بر روی مادربردها قابل مشاهده هستند که هر کدام مربوط به قسمتی از فعالیت دستگاه می باشد. استفاده از ظرفیت کامل یک سیستم، نیاز به حفظ سلامت و کیفیت مادربرد خواهد داشت. به طور کلی مادربرد بستری یکپارچه برای عملکرد بخش های گوناگون کامپیوتر و ارتباط آنها با یکدیگر می باشد. ایسوس، لنوو، ام اس آی، دل، اچ پی و … برندی های فعال در تولید این قطعه هستند که در سال های گذشته محصولات مختلفی در مدل های متعدد راهی بازارهای کامپیوتری کرده اند. اما این بخش از سیستم ها نیز مانند بسیاری دیگر از قطعات کامپیوتری در معرض آسیب و مشکل می باشد. بروز هرگونه مشکل در عملکرد مادربرد، تاثیر چشمگیری در عملکرد کلی دستگاه دارد و نکته مهمی که در رابطه با آن وجود دارد این است که مشکلات پیش آمده در این قسمت می تواند موجب خرابی های متوالی در بخش های مختلف سیستم شوند. به همین منظور کیفیت عملکرد و سلامت آن بسیار حائز اهمیت می باشد. تعمیر مادربرد، یکی از مهمترین تعمیرات پایه ای در انواع کامپیوتر بوده و حتما نیاز به افراد متخصص و دستگاه های خاص دارد. انجام تست بر روی بخش های مختلف دستگاه، شناسایی اشکال و انجام تعمیرات لازم بر روی قطعه، مراحل مختلف و مورد استفاده در تعمیرات مادربرد می باشند.

گروه مهندسی لعل فام با بهره گیری از دانش، تخصص و تجربه کادر حرفه ای خود و با استفاده از ابزار و دستگاه های مورد نیاز در تعمیر انواع قطعات کامپیوتری، یکی از معتبرترین مجموعه های فعال در زمینه ارائه خدمات تعمیر مادربرد در سراسر کشور می باشد. خدماتی که توسط گروه مهندسی لعل فام عرضه می شوند در استان اصفهان و سایر نقاط کشور قابل ارائه خواهند بود و هموطنان عزیز می توانند با یک تماس در کمترین زمان از این خدمات استفاده نمایند. با توجه به قیمت های بالایی که در بازار قطعات کامپیوتری شاهد هستیم، مسلما تعمیر مادربرد یکی از نیازهای اساسی برای کاربران می باشد و انجام آن نسبت به هزینه های مجدد برای خرید، مقرون به صرفه تر خواهد بود. به همین جهت شناسایی نشانه های حاکی از بروز اشکال در عملکرد مادربرد، از سوی کاربران، بسیار ضروری است؛ چرا که با شناخت این نشانه ها می توان از بروز آسیب های بیشتر و سرایت آن به بخش های مختلف جلوگیری نمود. یکی از اصلی ترین علائم در خرابی مادربرد، این است که دستگاه به صورت کلی کار نمی کند. 

در این صورت مشاهده خواهید کرد که کامپیوتر و یا لپ تاپ روشن شده و فن نیز کار می کند اما چیزی بر روی نمایشگر نمایش داده نمی شود. در برخی از مواقع صداهای موجود در دستگاه، مربوط به عملکرد ضعیف مادربرد می باشد. توجه داشته باشید که همه قطعات نصب شده بر روی یک مادربرد خراب در معرض آسیب های جدی هستند، بنابراین در صورت مشاهده این نشانه های به شکل تکرار شونده در دستگاه خود، پیشنهاد می کنیم که سیستم را خاموش کرده و به وسیله شماره های درج شده در وب سایت پی سی کالا با همکاران کارشناس ما در گروه مهندسی لعل فام تماس برقرار نمایید.